czwartek, 10 maja 2018

Popularne perfumy dla mężczyzn – 5 sprawdzonych zapachów

Odpowiednie perfumy są nieodzownym elementem wizerunku nowoczesnego mężczyzny. Dobrze dobrane dodają pewności siebie, poprawiają samopoczucie i korzystnie wpływają na postrzeganie przez innych. Wybór zapachu jest oczywiście kwestią gustu, ale ważne jest, aby pasował on do charakteru osoby, która z nich korzysta. Niekwestionowanym atrybutem dobrze dobranych nut zapachowych jest także ich działanie na płeć przeciwną: mężczyzna w oczach kobiet staje się bardziej pociągający i stylowy.

Obecnie świat perfum dla mężczyzn jest bardzo szczodry i mogą przebierać w różnych wariantach w poszukiwaniu idealnego aromatu dla siebie. Nie mniej można wyróżnić kilka popularnych zapachów, które cieszą się ich wyjątkowym upodobaniem:

  1. Kenzo Pour Homme - ich twórca, Edmond Roundnitska, zadbał o to, by kompozycja wyróżniała się wyjątkowym aromatem. Dzięki połączeniu woni cytrusów i orientu, jest orzeźwiająca i zmysłowa zarazem.
  2. Aqua Di Gio Perfume - Giorgio Armani – klasyka męskich perfum w najlepszym wydaniu. Ich stworzeniu przyświecała idea jedności człowieka i natury, wolności i nieskończonych możliwości.
  3. Cool Water – Davidoff – mięta, woda morska i kwiat pomarańczy nadają perfumom świeżości, która kontrastuje z aromatem piżma i drzewa sandałowego. Perfumy te cieszą się szczególnym zainteresowaniem wśród energicznych i pewnych siebie mężczyzn.
  4. woda toaletowa Azzaro Chrome – uniwersalny, a zarazem unikatowy zapach sprawia, że perfumy te świetnie nadają się na każdą okazję. Wyjątkowa kompozycja znalazła swoich miłośników wśród przedstawicieli różnych pokoleń.
  5. Yves Saint Laurent La Nuit De L’homme - uwodzicielski zapach jest stworzony na przepełnione romantyzmem wieczory. Dodaje elegancji i szyku. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz